Konspekti_urokiv_6_klas_MASOL
1. Вступна частина Організаційний момент Повідомлення теми, мети, завдань уроку (теми семестру та уроку написані на дошці)
Мотивація навчальної діяльності
Учитель. Пісню, яку ви чули, коли входили до класу, ви, швидше за все, ще не знаєте
Чи не нагадували інтонації цього твору музику знайомого вам жанру? Якого саме?
Зараз ми перебуваємо в очікуванні, мабуть, найсвітліших свят у році, а саме — приходу Нового року та Різдва. На уроці ми поговоримо про традиції, які живуть і зберігаються нашим народом і донині, щоб і ми з вами були гідними нащадками української культури.
Актуалізація опорних знань
Бліц опитування
Пригадайте: як називаються народні пісні, що їх виконують на різдвяні свята?
Чим різняються колядки та щедрівки?
Які побажання висловлюються у колядках?
Що називається музичним циклом?
Содержание
- Тема 1. Жанри камерно-вокальної музики
- Мета уроку :
- Хід уроку
- 1. Вступна частина Організаційний момент
- 2. Основна частина Розповідь учителя
- 3. Заключна частина Підбиття підсумків уроку
- 4. Домашнє завдання
- Мета уроку :
- Хід уроку
- 1. Вступна частина
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина
- 4. Домашнє завдання
- Мета уроку :
- Хід уроку
- 1. Вступна частина
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина
- 4. Домашнє завдання
- Мета уроку :
- Хід уроку:
- 1.Вступна частина Організаційний момент Повідомлення теми, мети, завдань уроку(теми семестру та уроку написані на дошці)
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина Підбиття підсумків уроку
- 4. Домашнє завдання
- Мета уроку :
- Хід уроку
- 1. Вступна частина Організаційний момент Повідомлення теми, мети, завдань уроку (теми семестру та уроку написані на дошці)
- 2.Основна частина Розповідь учителя
- 3. Заключна частина
- 4. Домашнє завдання
- Мета уроку:
- Хід уроку
- 1.Вступна частина Організаційний момент. Повідомлення теми, мети, завдань уроку (теми семестру та уроку написані на дошці)
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина
- 4. Домашнє завдання
- Мета уроку:
- Хід уроку
- 1. Вступна частина. Організаційний момент. Повідомлення теми, мети, завдань уроку (теми семестру та уроку написані на дошці)
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина Підбиття підсумків уроку
- Тема 2. Жанри хорової музики
- Мета уроку:
- Хід уроку
- 1.Вступна частина Організаційний момент Повідомлення теми, мети, завдань уроку (теми семестру та уроку написані на дошці)
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина .
- 4. Домашнє завдання
- Мета уроку :
- Хід уроку
- 1. Вступна частина . Організаційний момент. Повідомлення теми, мети, завдань уроку (теми семестру та уроку написані на дошці)
- 2.Основна частина
- 3. Заключна частина
- 4. Домашнє завдання
- Мета уроку :
- Хід уроку
- 1. Вступна частина Організаційний момент Повідомлення теми, мети, завдань уроку (теми семестру та уроку написані на дошці)
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина . Підбиття підсумків уроку
- Мета уроку :
- Хід уроку
- 1. Вступна частина Організаційний момент Повідомлення теми, мети, завдань уроку (теми семестру та уроку написані на дошці)
- 2. Основна частина . Розповідь учителя
- Інформаційна картка № 1
- Інформаційна картка № 2
- 3. Заключна частина. Підбиття підсумків уроку
- 4. Домашнє завдання
- Мета уроку:
- Хід уроку
- 1. Вступна частина Організаційний момент Повідомлення теми, мети, завдань уроку (теми семестру та уроку написані на дошці)
- 2. Основна частина. Розповідь учителя
- 3. Заключна частина. Підбиття підсумків уроку
- 4. Домашнє завдання
- Мета уроку:
- Хід уроку
- 1. Вступна частина Організаційний момент Повідомлення теми, мети, завдань уроку (теми семестру та уроку написані на дошці)
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина. Підбиття підсумків уроку
- 4. Домашнє завдання
- Мета уроку :
- Хід уроку
- 1. Вступна частина Організаційний момент Повідомлення теми, мети, завдань уроку (теми семестру та уроку написані на дошці)
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина . Підбиття підсумків уроку
- 4. Домашнє завдання
- Мета уроку :
- Хід уроку
- 1. Вступна частина Організаційний момент Повідомлення теми, мети, завдань уроку (теми семестру та уроку написані на дошці)
- 2. Основна частина
- Завдання № 1 «Біографічне лото»
- Завдання для другої команди
- Завдання № 2 «Хто більше?»
- Хід уроку
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина
- 4. Домашнє завдання
- Мета уроку:
- Хід уроку
- Осіння елегія
- 3. Заключна частина
- 4. Домашнє завдання
- Урок № 19 ноктюрн Мета уроку :
- Хід уроку
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина
- 1. Ноктюрн — це:
- Хід уроку
- 2. Основна частина
- 1. Ф. Ліст започаткував музичний жанр:
- Хід уроку
- 2. Основна частина
- 2. «Скерцо» й. С. Баха звучить:
- 4. Домашнє завдання
- Урок № 22 етюд Мета уроку:
- Хід уроку
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина
- 4. Домашнє завдання
- Урок № 23 соната Мета:
- Хід уроку
- 2. Основна частина
- 4. Домашнє завдання
- Урок № 24 варіації Мета уроку:
- Хід уроку
- 2. Основна частина
- Музиччина балка
- 3. Заключна частина
- 4. Домашнє завдання
- Урок № 25 рондо Мета уроку:
- Хід уроку
- 1. Вступна частина
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина
- 4. Домашнє завдання
- Урок № 26 сюїта Мета уроку:
- Хід уроку
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина
- 4. Домашнє завдання
- Урок № 27 перевір себе! Мета уроку :
- Хід уроку
- Інтерактивна вправа «Мікрофон»
- Тема 4. Жанри симфонічної музики урок № 28 симфонія Мета уроку :
- Хід уроку
- Складові сонатного алегро
- 3.Заключна частина
- 4. Домашнє завдання
- Урок № 29 симфонія (продовження) Мета уроку :
- Хід уроку:
- 2. Основна частина
- 2.Заключна частина
- 4. Домашнє завдання
- Розв'язання кросворда
- 3.Заключна частина
- Хід уроку
- Інформаційна картка «творчість е. Ґріґа»
- 3. Заключна частина
- 4. Домашнє завдання
- Урок № 32 фантазія Мета уроку:
- Хід уроку
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина Підбиття підсумків уроку
- 4. Домашнє завдання
- Урок № 33 жанри зустрічаються Мета уроку :
- Хід уроку
- 1. Вступна частина
- 2. Основна частина
- 3. Заключна частина Підбиття підсумків уроку
- 4. Домашнє завдання
- Урок № 34 перевір себе! Мета уроку :
- Хід уроку
- 1. Вступна частина Організаційний момент
- 2. Основна частина
- 2. Упродовж другого семестру ви вивчали тему (теми):
- 13. Знайти та підкреслити в кожному рядку ключове поняття, що об'єднує решту:
- 2. Упродовж другого семестру ви вивчали тему (теми):
- 13. Знайти та підкреслити в кожному рядку ключове поняття, що об'єднує решту:
- Хід уроку
- 1. Вступна частина
- 2. Основна частина
- Завдання № 1 «Біографічне лото»
- Завдання для першої команди
- Завдання для другої команди
- Завдання № 2 «Хто більше?»